|
Jeżeli te dwa transfery zostaną zrealizowane to nasza kadra na papierze będzie wyglądać naprawdę solidnie. Brakowałoby tylko transferów na dwie pozycje: defensywny pomocnik (ktoś kto za rok zastąpi Sobolewskiego, teraz byłby dublerem) i napastnik (rezerwowy dla Genkova).
Teraz pytanie co z tymi, którzy nie będą mieli wielu szans na grę? Mam nadzieję, że trochę piłkarzy pójdzie na wypożyczenia, a inni zmienią klub.
drugi ofensywny pomocnik (i jeden dubler) - ktoś z grona Jirsak/Garguła/Mączyński, Rado
trzeci bramkarz - Kurto
młodzi podobno utalentowani - Nalepa, Czekaj, Chrapek, Szewczyk
piąty stoper - Kowalski
Łobodziński
Mączyński i Jirsak mają tylko rok kontraktu, więc ew. sprzedaż.
|