Wyświetl pojedynczy post
Baracuda
Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48763
Stary 22.06.2011, 19:56
Dariook napisał(a):Wyświetl post
A ty dalej te swoje durnoty wypisujesz. Gdzies to wyczytal ze ja tak twierdze? Stwierdzilem tylko ze JW wypowiadla sie ze chetnie by widzial Malego u siebie a nie ze tam idzie albo ze juz jest przesadzona wymiana na lini Krakow-Warszawa! Sam sobie dajesz temat a pozniej koniecznie chcesz wykazac ze masz racje.
Ale jesli juz fantazjujemy to powiem ci ze sportowo bysmy nic niezyskali ale czy bysmy stracili? hmm sam nie wiem lecz finansowo napewno bylibysmy na wielki plus. Myslisz ze Maly to nasz motor napedowy? no ja go za takiego nie uwazam gdyz mozna mu wiele zazucic. Mnie irytowalo jego kolejne wejscia glowa w dol na 2,3 obroncow lub holowanie topornie pilki, spowalnianie dobrze zaczynajacych sie kontr. Ma tez ogromne plusy ale jednak to zbyt malo zeby go nazwac motorem napedowym. Motor Wisly to Sobol i Wilk, Melikson czasami tez potrafi pociagnac.
Tak na koniec ci dodam ze wymiana by niekoniecznie nas oslabila przed pucharami, skoro tylko jedna druzyna w nich wystepuje wiec mozna by bylo to zalatwic po eliminacjach. To jako ciekawostka bo realnie niemozliwe.
Jak bys sie uparl to bys go kupil od JW gdyz wszystko ma swoja cene - patrz Mierzejewski.
I bardzo dziękuję. Mam prośbę o podanie meczu w tym sezonie w, kótrym Wilk był motorem napędowym. Myślę, że kolega myli pojęcia lub po prostu nie wie o czym mówi.

Od razu zaznaczam, żeby się tu na mnie szarańcza nie rzuciła, do Wilka nic nie mam i uważam go za bardzo dobrego zawodnika, który ze swoich zadań bardzo dobrze wywiązuje - ale żeby od razu nazywać go motorem napędowym. Bez przesady. On ma inną rolę w zespole.
Powód: błąd
Ostatnio edytowane przez Baracuda : 22.06.2011 o godz. 19:57.
Wasza nienawiść umacnia naszą wiarę.
Odpowiedz cytując