|
Mowa była o 4-5 transferach mamy dwa czyli jeszcze dwa albo 3. Czyli prawdopodobnie Iliev był ściągniety jako napastnik i następnego nie będzie ponieważ teraz dwóch obrońców przychodzi ewentualnie skrzydłowy jeden z nich. A my musimy mieć zmiennika dla Gienka chyba że nim ma być Iliev ale to nie jest typowa ,,9" i jeszcze sprawa środka pomocy zostaje
EDIT:
Musimy!
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 22.06.2011 o godz. 20:43.
|