Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11845
Stary 22.06.2011, 19:12
Voin napisał(a):Wyświetl post
Może i strzelił, ale na obronie byli sami zawodnicy z MESy
Dlatego mówię, że to kiepski wymiernik. Jednak uważam, że lepiej, aby grał na skrzydle niż na boku obrony.

Jest gdzieś wypisana kadra, która pojechała na zgrupowanie w Holandii? Ciekawi mnie dlaczego nie trenuje nikt z wypożyczonych do innych klubów.
Odpowiedz cytując