Voin napisał(a):

|
Może i strzelił, ale na obronie byli sami zawodnicy z MESy
|
Dlatego mówię, że to kiepski wymiernik. Jednak uważam, że lepiej, aby grał na skrzydle niż na boku obrony.
Jest gdzieś wypisana kadra, która pojechała na zgrupowanie w Holandii? Ciekawi mnie dlaczego nie trenuje nikt z wypożyczonych do innych klubów.