Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48761
Stary 22.06.2011, 18:53
fanfan napisał(a):Wyświetl post
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...zczykowskiego/
I o to chodzi ! Zamiast przepłacać za Polskie gwiazdki które niewiele umieją lepiej poszukać młodych zdolnych którzy za jakiś mogą przebić się do pierwszego zespołu .
Co do Nuneza to Wy rzeczywiście na każdego zawodnika znajdziecie haka - ten źle , tamten źle , a tamten to już w ogóle poraża a najzabawniejsze jest to że nikogo nie widzieliście w żadnym meczu i bazujecie na opiniach takich jak Wy tylko z innych krajów . Już z Lameya zrobiliście człowieka kontuzję i gość musiał się tłumaczyć ze wcale tak nie jest to teraz z Nuneza chcecie zrobić kryminalistę ? Mogę się założyć że jakaś śmieszna gazetka podłapie temat i zrobi aferę jakiego to Wisła zawodnika ściąga nie mając na to oczywiście żadnych dowodów . Chcecie tego? Ciekawe jak on zareaguje jak usłyszy jakie pogłoski o nim w tym kraju krążą , pewnie za głowę się złapie i pomyśli : " gdzie ja trafiłem?" . Szkoda że na tym forum robi się taka dziecinada której nikt nie może uprzątnąć bo już niedługo nie będzie sensu tutaj wchodzić ponieważ nie będzie jednego sensownego postu którego będzie warto przeczytać!!
Cóż zrobić niektórym to nawet Messi by przeszkadzał i szukali by dziury w całym np: kurduplowaty, ale nie ma się czym przejmować, bo większość z tych osób uaktywnia się w okresie transferowym. Ja tam akurat mam zaufanie do Stana za robotę jaką odwalił w zimowym okienku więc z optymizmem patrzę w przyszłość tym bardziej, że jak sam mówił 3 z 5 przyszła za friko. Dwójka która przechodzi testy musi coś prezentować no i są młodzi obaj chyba po 23 lata, a ile to było narzekań, że dom starców robimy?
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując