Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48759
Stary 22.06.2011, 18:30
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Jeden Branco zdarza sie raz na milion pilkarzy - nie mozna kazdego nowego pilkarza, ktory przychodzi do Wisły a ostatnio nie grał porownywac do tego jednego transferu.
No fakt, koleś był wyjątkowy. W bardzo negatywnym sensie.
Tyle, że on był bez klubu po zamknięciu okienka, a to o czymś świadczy. Ściągaliśmy go awaryjnie, bo Burliga miał chyba jeszcze kontuzję.

Ogólnie - trudno będzie nam tamten "sukces" powtórzyć
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując