Są granice lansu i to zdjęcie jest jedną z tych granic :
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...31349.html?i=2
Nadal, piękny kraj Kiepskich toczy się niewzruszenie obok normalnego świata. Gdzie są te herosy, orły, sokoły, no gdzie
Jestem zniesmaczony takim politycznym lansem, nawet już nie Dulskich i Kiepskich, lecz Pustych raczej i do tego lansujących się na tle dzieci oraz klakierów ( obaj panowie z PO i nie tylko oni )
