Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48758
Stary 22.06.2011, 18:24
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Branco też wyjaśniał dlaczego nie grał Rasizm itp. więc takie tłuczenia piłkarzy to można o kant dupy rozbić.
Jeden Branco zdarza sie raz na milion pilkarzy - nie mozna kazdego nowego zawodnika, ktory przychodzi do Wisły a ostatnio nie grał porownywac do tego jednego transferu.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 22.06.2011 o godz. 18:28.
Odpowiedz cytując