Lysy napisał(a):

Branco też wyjaśniał dlaczego nie grał Rasizm itp. więc takie tłuczenia piłkarzy to można o kant dupy rozbić.
|
Jeden Branco zdarza sie raz na milion pilkarzy - nie mozna kazdego nowego zawodnika, ktory przychodzi do Wisły a ostatnio nie grał porownywac do tego jednego transferu.