Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48757
Stary 22.06.2011, 18:12
cuul napisał(a):Wyświetl post
Trochę z Jovanovic`em nie trafiłeś. Polecił go nam Ivica Iliev. Co do siatki scoutingu się nie wypowiadam. Nie wiem czy to Oni tych graczy znaleźli czy może Stan dzięki swoim znajomościom dotarł do nich.
Myśl człowieku trochę . Co myślisz ,że Iliev po podpisaniu kontraktu polecił nam go a Stan od razu złożył ofertę nawet nie znając piłkarza? Przecież nasi skauci oglądali mecze Partizana stąd właśnie transfer Ilieva i z pewnością widzieli w akcji tego Jovanovicia . W wywiadzie Marko mówił wyraźnie że Ivica bardzo chwalił Wisłę i atmosferę w drużynie ,i między innymi to skłoniło go do transferu do nas ale przecież to jest normalne że jak jakiś zawodnik dostał ofertę to wypytuje się rodaków z danej ligi bądź drużyny jak tam jest i co oni o ewentualnym transferze do tej ligi i drużyny myślą . Skąd wiesz że nasi skauci nie widzieli tego piłkarza i on nie był na naszej liście a przecież Stan mógł zasięgnąć opinii Ivicy jak ten był już naszym piłkarzem na temat tego zawodnika a jak Wisła wysłała ofertę to Marko mógł wypytać Ivicę o Wisłę i jego pierwsze odczucia . Skąd wiesz że tak być nie mogło? Jedno jest pewne , z pewnością nie było tak że Iviva polecił nam jakiegoś piłkarza i bez oglądania od razu wysłaliśmy ofertę ! Jednak niektórzy i tak twierdzą że nasi skauci nic nie robią podobnie jak Stan tylko kasę trzepią a takich piłkarzy jak Melikson czy Genkov pewnie ktoś im pod nos podsunął .To najlepiej wywalmy wszystkich i niech Zdzisiu Kapka wypytuje naszych zawodników kogo oni to polecają - tak z pewnością daleko zajedziemy!

snyrting napisał(a):Wyświetl post
Lamey w porównaniu z Gerwazym został co najwyżej poddany lekkiej krytyce. Argentyńczyka po prostu nienawidzą.
@riv
To co napisałeś jest prawdą, ale tylko w odniesieniu do kibiców Rosario. W jego kolejnym klubie, Quilmes, gniew fanów spowodowały czynniki piłkarskie.
Widzę ,że masz z tym poważny problem ale co nas do ..uja obchodzi to co myślą o nim kibice jakiegoś argentyńskiego klubu ? I nie rozumiem po co w ogóle zaglądacie na tamte fora ? Po to by znaleźć powód do narzekania ? Najważniejsze jest to jak on będzie się prezentował u nas , w tamtych klubach coś grywał więc tak tragicznie nie było. Skoro do nas przychodzi to musi coś sobą reprezentować i Stan dokładnie go prześwietlił więc nie bójcie się na zapas ! A jeśli Ty jesteś taki pesymistycznie nastawiony do tego piłkarza to mam pytanie : Dajesz sobie głowę uciąć że ten zawodnik będzie stwarzał problemy albo będzie niewypałem ? Jesteś tego pewny ? Jeśli nie to daj mu szansę i poczekaj z oceną tego piłkarza przynajmniej pół roku albo rok.
Ostatnio edytowane przez fanfan : 22.06.2011 o godz. 18:35.
Odpowiedz cytując