|
A co myslicie o Sobiechu u nas w napadzie? Chlopak kluci sie z JW o klauzure odstepnego w kontrakcie wiec mysli o zmianie klubu. Ciekawe czy ma cos na oku czy dopiero chce szukac. Ale ciezko wyobrazic sobie by JW mu tak odpuscil chyba ze bylby to dobry dla niego biznes. Wydaje mi sie ze cena np 1m euro to niebyla by taka duza jak za takiego mlodego i majacego talent pilkarza, po 2 latach napewno by mozna na nim zarobic parokrotnie. Zreszta jak my nawet taki szrot jak Diaz sprzedali za ponad banke to na bank za Sobiecha bedzie kilka banieczek a chetni sie znajda. Popatrzcie jaki biznes na Mierzejewskim JW zrobil! 5,5 banki to mega kasa hmm to jakies pol budzetu Wisly, teraz okazja jest jak nigdy wczesniej by sprobowac dorwac Sobiecha.
|