Mishau napisał(a):

|
Z tego co widze to zagrał w 18 meczach w tym sezonie (w tym w 5 meczach wchodził z ławki), więc albo jest tak czesto kontuzjowany, albo po prostu jest zmienikiem. Ogolnie wcale bym się nie zdziwił gdyby był lepszy od naszych światowej klasy stoperów (Jaliens, Kowalski, Bunoza), ale tak czysto na papierze to nic za tym nie przemawia.
|
a powiedz mi z jakiej strony korzystasz?
IMHO,zaznaczę, IMHO opierając się na statystykach ze strony pl.soccerway.com z...hmm...weźmy Lige Mistrzów w końcu o nią walczymy, to tylko 2 piłkarzy ma więcej minut rozegranych niż ...rezerwowy Jovanovic

Chyba musieli mieć prze niefarta zeby w 10 spotkaniach wystawić rezerwowego w pierwszym składzie.
Mishau napisał(a):

A ile u nas meczów w pucharach zagrał Kowalski?
|
w 4.
I nie była to LM. Wiec porównanie super.
Z jakiej strony korzystasz, moze ta z której ja korzystam ma złe dane.
E2:dalej, opierając sie na w/w stronie tylko jeden piłkarz z bloku defensywnego miał wiecej spotkań, bo 20.-mowie o lidze. w całym sezonie wg. Wiki zagrał w 32 spotkaniach.