Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
lukaszbrzo
Junior Member
Od: 06.2011
Offline
#
48749
22.06.2011, 16:21
czyli mamy 4 bocznych i 4 srodkowych obroncow
lukaszbrzo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lukaszbrzo
Znajdź inne posty napisane przez lukaszbrzo