|
Mnie troche dziwi że ładne 2 dni po tym jak Jovanovic był widziany w Polsce na badaniach do tej pory nie ma podpisanego kontraktu, zwykle w 8-12 godzin po przylocie piłkarza już prezentują albo przynajmniej informują o kontrakcie. Jeżlei jeszcze dziś tego nie bedzie to na pewno sa jakieś problemy w negocjacjach z Partizanem.
Właściwie co się dziwić jeżeli rzeczywiście od Białorusinów dostają 50% więcej to dziwnym było by że zgodzili się na mniej.
|