Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
lukaszbrzo
Junior Member
Od: 06.2011
Offline
#
48739
22.06.2011, 15:57
ciekawe co byscie mowili gdyby aktualnie nie bylo zadnego transferu a rzadzil by lysy jacek i maciek liga bedzie ciekawsza lub heniu kasperczak
lukaszbrzo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lukaszbrzo
Znajdź inne posty napisane przez lukaszbrzo