Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48736
Stary 22.06.2011, 15:56
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Traore to mi wygląda na takiego drobnego cwaniaczka do tego nie wiem czy aż tylu indywidualistów nam w zespole potrzeba.Z Lechii to bym wolał Lukjanovsa - statystyk to on dobrych nie ma ale co go widziałem to grał spoko.
O tym Nunezie to w ogóle nie wiadomo co myśleć.Mam nadzieje że to taki transfer okazja - w sensie sprawdzi się świetnie - zawiedzie, nie będzie to wielka strata.

W ogóle całe to okienko to takie mniejsze lub większe niewiadome, może poza Ilievem który przynajmniej na papierze wygląda solidnie.
Lamey - już wszystko zostało napisane, ten Jovanovic to też taka niewiadoma, ni to środkowy ni to boczny - fakt że chciał na Białoruś jechać, mówi że zbyt wielu chętnych to na niego nie było i to delikatnie ujmując.
O kur** okienko się jeszcze nie zaczęlo, a już krytyka że ofert na pilkarza nie ma
Odpowiedz cytując