Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48733
Stary 22.06.2011, 15:40
Tak wam sie chce uzywac translate google zeby przeczytac co o nim pisza? Mały tez ma trudny charakter, na poczatku byly z nim problemy ale potem Maaskantowi udało sie go "opanowac". A moze pisza zle o nim bo przechodzil z jednej wrogiej druzyny do drugiej? Stan na pewno zna opinie o Nunezie i nie sciagalby do zespołu pilkarza, ktory wiecej siedziałby w barze niz gral w lidze
riv napisał(a):Wyświetl post
Lysy Lameya Anglicy pożegnali bo uważali, że był za słaby, a Nuneza po prostu nienawidzą w tej Argentynie nie za to, że jest słaby tylko za to kim jest a to diametralna różnica. Zresztą zobaczymy dokładnie co to za grajek jeżeli do nas przyjdzie, mam tylko nadzieje, że Stan wie co robi.
Lamey wyjasnił dlaczego nie gral wiec te kpiny kibicow Leicesteru tez mozna sobie wsadzic miedzy bajki.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 22.06.2011 o godz. 15:43.
Odpowiedz cytując