Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10096
Stary 22.06.2011, 15:13
Cytat:
Tylko że z nami Melikson zdobył mistrza i wbije się do LM a nie będziemy NIGDY bić się w środku tabeli...
Najpierw to pomyśl nad konstrukcją zdania, bo trudno Ciebie zrozumieć.
Melikson wejdzie do LM ? To się okaże, nie bądź taki pewien. Jako kibic Wisły marzę o tym, ale trzeba być realistami. Nie z takimi ogórkami przegrywaliśmy, by teraz być pewnym fazy grupowej...
Odpowiedz cytując