Wyświetl pojedynczy post
lukaszbrzo
Junior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48714
Stary 22.06.2011, 13:40
Macie jakies przeslanki kiedy bedzie konferencja? bo gdzies czytalem wypowiedz zbymaka ze jak testy ok to dzis maja zostac podpisani


Czekamy na wyniki badan i jesli wszystko bedzie w porzadku jutro zostana ogloszeni Jovanovic i Nunez.Nie jest wykluczone ,ze jutro kolejny zawodnik przyleci na testy.Odnosnie Diaza to jest problem z jego klubem odnosnie ceny odstepnego i negocjacje trwaja.Despotovic tez nie moze sie zdecydowac i zachowuje sie jak dziewica.Chciałaby a boi sie .Wiem ,ze Stan juz zastanawia sie nad innym wariantem w ataku bo nie bedzie czekal wieki.Na koniec jeszcze mała ciekawostka odnosnie Lameya.Dzis rozmawialem na jego temat z osoba ktora byla z nim w Zakopanem i uslyszalem tylko takie cos" Na dzien dzisiejszy prezentuje sie lepiej od Cikosza " Jak wiecie nigdy nie oceniam kogos zanim nie zagra rundy w Wisle ale taka opinia jest pocieszajaca.Wszystko wskazuje na to ,ze do konca tygodnia wszystkie podstawowe transfery zostana przeprowadzone.No ale jesli Stan nie odłacza komorki od ładowarki to powinno byc dobrze.


na taka wypowiedz trafilem
Odpowiedz cytując