Wyświetl pojedynczy post
zizou
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: Legionista (znowu) we Wrocławiu;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3132
Stary 22.06.2011, 13:35
wisl@k_TS napisał(a):Wyświetl post
Każdy ma swojego zbymaka...
Powiem więcej - zbymaka i maci0sa; dziwnym trafem takie typy często pojawiają się w duecie...

A w temacie transferów;

http://www.sport.pl/pilka/1,65039,98...i_z_Legii.html

może chcecie Chiniego? Dobry napastnik (był), super kolega dla Łobodzińskiego i Garguły...
Odpowiedz cytując