wisl@k_TS napisał(a):

Każdy ma swojego zbymaka...
|
Powiem więcej - zbymaka i maci0sa; dziwnym trafem takie typy często pojawiają się w duecie...
A w temacie transferów;
http://www.sport.pl/pilka/1,65039,98...i_z_Legii.html
może chcecie Chiniego? Dobry napastnik (był), super kolega dla Łobodzińskiego i Garguły...