Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3131
Stary 22.06.2011, 13:30
Mishau napisał(a):Wyświetl post
Czemu widzicie zbawce w rezerwowym z Belgradu który zeby nie Wisła poszedłby grac na Białoruś
Tez tego nie rozumiem...Jovanovic przez cala swoja dotychczasowa kariere byl zmiennikiem/rezerwowym, ktory gral w przypadku kontuzji innych pilkarzy. Ja na niego patrze, jako uzupelnienie skladu. Zobaczymy jednak, co pokaze na zywo...ale niedawno wyladowal w Legii podstawowy obronca Partizana i jak sie prezentowal, chyba wszyscy wiemy .
Odpowiedz cytując