Tez tego nie rozumiem...Jovanovic przez cala swoja dotychczasowa kariere byl zmiennikiem/rezerwowym, ktory gral w przypadku kontuzji innych pilkarzy. Ja na niego patrze, jako uzupelnienie skladu. Zobaczymy jednak, co pokaze na zywo...ale niedawno wyladowal w Legii podstawowy obronca Partizana i jak sie prezentowal, chyba wszyscy wiemy

.