Wyświetl pojedynczy post
yogul
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48711
Stary 22.06.2011, 13:29
Biedny Nunez nie podpisał jeszcze kontraktu, nie mówiąc o jakimkolwiek meczu w Wiśle a Wy już go przekreślacie itd

Rozumiem że przez lata transferów Kasperczaka czy Bednarza wszyscy są wyczuleni na tym punkcie no ale warto było zaufać Stanowi w zimie, więc zaufajcie i teraz.
Zwłaszcza ze tu komentujemy rzeczywistą politykę transferową klubu a nie gdybamy.


Dariook napisał(a):Wyświetl post
Boze, prosze cie przestan... Jakbys czasami cos innego poczytal to bys wiedzial ze JW chetnie by Malego widzial w Poloni.
a czy w jakimkolwiek stopniu uważasz że ten transfer jest prawdopodobny? jeśli nie to po co o nim piszesz?

Chavez z Q będą mieli dużo roboty najwyraźniej :
na tą chwilę nawracanie hazardzisty i bandziora z Argentyny, podjudzającego wulgarnymi przyśpiewkami tłum serbskiego obrońcę oraz pomoc serbskiemu pomocnikowi który wygląda jak nożownik.

Że oni tego Sobiecha nie ściągnęli ? taki miły i ładny chłopczyk, z dobrego katolickiego domu !

-.-'
Ostatnio edytowane przez yogul : 22.06.2011 o godz. 13:42.
Odpowiedz cytując