Biedny Nunez nie podpisał jeszcze kontraktu, nie mówiąc o jakimkolwiek meczu w Wiśle a Wy już go przekreślacie itd
Rozumiem że przez lata transferów Kasperczaka czy Bednarza wszyscy są wyczuleni na tym punkcie no ale warto było zaufać Stanowi w zimie, więc zaufajcie i teraz.
Zwłaszcza ze tu komentujemy rzeczywistą politykę transferową klubu a nie gdybamy.
Dariook napisał(a):

|
Boze, prosze cie przestan... Jakbys czasami cos innego poczytal to bys wiedzial ze JW chetnie by Malego widzial w Poloni.
|
a czy w jakimkolwiek stopniu uważasz że ten transfer jest prawdopodobny? jeśli nie to po co o nim piszesz?
Chavez z Q będą mieli dużo roboty najwyraźniej :
na tą chwilę nawracanie hazardzisty i bandziora z Argentyny, podjudzającego wulgarnymi przyśpiewkami tłum serbskiego obrońcę oraz pomoc serbskiemu pomocnikowi który wygląda jak nożownik.
Że oni tego Sobiecha nie ściągnęli ? taki miły i ładny chłopczyk, z dobrego katolickiego domu !
-.-'