Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3130
Stary 22.06.2011, 13:28
zizou napisał(a):Wyświetl post
Proszę, nie rozpowszechniaj na forum innego klubu wiadomości od pożal się boże "wiedzącego", który komentuje wszystko co może na naszej oficjalnej stronie... wystarczy, że jak ktoś wejdzie do nas to wstyd, nie trzeba tej zarazie pomagać się rozprzestrzeniać
Każdy ma swojego zbymaka...
the end
Odpowiedz cytując