zizou napisał(a):

Proszę, nie rozpowszechniaj na forum innego klubu wiadomości od pożal się boże "wiedzącego", który komentuje wszystko co może na naszej oficjalnej stronie... wystarczy, że jak ktoś wejdzie do nas to wstyd, nie trzeba tej zarazie pomagać się rozprzestrzeniać
|
Każdy ma swojego zbymaka...
