Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48710
Stary 22.06.2011, 13:26
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Tylko że to nie jest tak jak w Twoim ulubionym filmie, że wymieniasz Pikaczu na jakąś inna cholerę i jedziesz dalej.
Boze, prosze cie przestan... Jakbys czasami cos innego poczytal to bys wiedzial ze JW chetnie by Malego widzial w Poloni. Wiec prosze CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM...(hah zawsze to chcialem napisac!)
Piszesz jakies bzdury o pikaczach i innych stworach , sorki ale zmien kanal bo ten ci ryje beret.

No to calkiem ciekawie sie Nuniez zapowiada, dobrze ze nikogo z Ameryki nie ma wiec bedzie mu trudniej poznac Krakow. Tak na marginesie to juz na zdjeciu widac ze z twarzy jest niepodobny do nikogo
Odpowiedz cytując