Wyświetl pojedynczy post
Else
Junior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48707
Stary 22.06.2011, 13:08
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Napastnik musi być .....ale czy będzie. Mamy Ilieva, Genkova, Boguskiego ...i Patryk pokazał ze jest w gazie. Wiadomo że ostatnio to nie przełożyło sie na lige, bez Cwetana w ataku byliśmy bardzo słabi.

Zobaczymy jak zakończy się sprawa trzech muszkieterów którzy mają być wypożyczeniu do Ruchu...z opcją pierwokupu. IMHO to nie jest dobry znak, gdyż Ci młodzi coś tam chyba potrafią , w każdym badz razie w sparingu z A-klasą prezentowali sei ciekawie. No ale teraz piłeczka jest po stronie Maaskanta który ponoć do poniedziałku ma dać odpowiedz co do przyszłośći trójki S,B,N
Ciekawe jak wyjdzie z Juniorem Diazem, mimo psioczenia na nieg, z chęcią bym go widział jako rezerwowego def. pomocnika. Rajfur jest na testach w Arce, wiec raczej koniec jego przygody z klubem tak jak Jarosinskiego, ale on juz chyba odszedł ? czy nie?
Jarosiński jest wypożyczony do Górniaka Polkowice, ale nawet jak wróci to nie wróżę mu zbyt długiej przygodu z Wisłą..

http://www.wisla.krakow.pl/pl/kadra/...sz_jarosinski/
Odpowiedz cytując