Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
Od: 09.2008
Offline
#
14251
22.06.2011, 13:05
mitmichael
napisał(a):
Garguła ładnie wysoko - jak na jego obecna forme to zdecydowanie za duzo zarabia
http://www.sports.pl/m/Repozytorium....8724996963.jpg
Zwróć uwagę na gwiazdki i to co jest napisane małym drukiem
pikey
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pikey
Znajdź inne posty napisane przez pikey