Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10085
Stary 22.06.2011, 12:30
ChG napisał(a):Wyświetl post
500 tysięcy + Garguła = Traore. Piękna sprawa to by była.
Zgadza się. Gdyby ta wymiana doszła do skutku byłoby super.


HEDu napisał(a):Wyświetl post
Traore to taka afrykanska wersja Grosickiego, albo inaczej pamiętacie Pauliste? Paulista moze byl troszke bardziej techniczny.
Paulista był znacznie mniej techniczny, ale za to może trochę bardziej szybszy. Generalnie Traore jest jednak piłkarzem o klasę lepszym od Paulisty
Ostatnio edytowane przez Dzimi : 22.06.2011 o godz. 12:59.
Odpowiedz cytując