ChG napisał(a):

|
500 tysięcy + Garguła = Traore. Piękna sprawa to by była.
|
Zgadza się. Gdyby ta wymiana doszła do skutku byłoby super.
HEDu napisał(a):

|
Traore to taka afrykanska wersja Grosickiego, albo inaczej pamiętacie Pauliste? Paulista moze byl troszke bardziej techniczny.
|
Paulista był znacznie mniej techniczny, ale za to może trochę bardziej szybszy. Generalnie Traore jest jednak piłkarzem o klasę lepszym od Paulisty