Wyświetl pojedynczy post
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10083
Stary 22.06.2011, 12:26
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Troche nie na temat :

"Bojan Krkić ma podpisać z Romą pięcioletni kontrakt, ale przez pierwsze dwa lata Barcelona będzie mogła odkupić zawodnika po ustalonej wcześniej cenie.."

Barcelona podpisala naprawde fajny kontrakt , szkoda że Wisła nie stosuje takich praktyk , np teraz mogłaby sprzedać Mączyńskiego do ŁKSu wiążąc się podobną klauzulą kupna .
A ŁKS czym zapłaci? Złotymi rybkami, a może gruzem ze stadionu? Przecież oni całą kasę z Canal+ przeznaczą na pensje i remont stadionu, a zawodników biorą za darmo lub wypożyczają.
Odpowiedz cytując