Wyświetl pojedynczy post
ChG
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10081
Stary 22.06.2011, 12:20
Traore jest bardzo dobrym, uniwersalnym zawodnikiem. Może grać na skrzydłach, w środku pola czy też w ataku. W meczu z nami z tego co pamiętam grał właśnie jedynego napastnika, co z jego wzrostem nie jest łatwe (patrz Patryk Małecki w meczu ze, hmm, Śląskiem?). Warto też nadmienić, że ma dopiero 22 lata i spore ogranie w najwyższych klasach rozgrywkowych. Moim zdaniem gdyby tylko była możliwa taka wymiana za Gargułę, to nawet przez sekundę bym się nie zastanawiał.

Ocenianie gracza przez pryzmat jednego meczu jest bezsensowne.
Odpowiedz cytując