|
Traore jest bardzo dobrym, uniwersalnym zawodnikiem. Może grać na skrzydłach, w środku pola czy też w ataku. W meczu z nami z tego co pamiętam grał właśnie jedynego napastnika, co z jego wzrostem nie jest łatwe (patrz Patryk Małecki w meczu ze, hmm, Śląskiem?). Warto też nadmienić, że ma dopiero 22 lata i spore ogranie w najwyższych klasach rozgrywkowych. Moim zdaniem gdyby tylko była możliwa taka wymiana za Gargułę, to nawet przez sekundę bym się nie zastanawiał.
Ocenianie gracza przez pryzmat jednego meczu jest bezsensowne.
|