|
Nie jest możliwym ustawienie terminarza w taki sposób, żeby wszystkie zespoły grały cały sezon na przemian. To tak kwestii ścisłości.
Sprawa Lecha jest oczywista, poza tą sytuacją nie wydaje mi się, żeby terminarz różnił się zbytnio od tych z lat poprzednich.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|