maxipiter napisał(a):

|
Jak nie pojechali do Holandii Jovanowić i Gervazy to znaczy, że nie podpisali i będą szukać nowych na ich miejsce!
|
Jak nie pojechali to znaczy, ze nie przeszli jeszcze wszystkich badan lub nie ma jeszcze wszystkich wynikow i dlatego nie podpisali wiec co logiczne, dlatego nie polecieli do Holandii.