Wyświetl pojedynczy post
Trykuss
Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48695
Stary 22.06.2011, 11:39
Jak mamy sciągac Polaków jeżeli taki Mierzejewski kosztuje ponad 5 mln euro a Melikson, który na dzien dzisiejszy jest od niego lepszy został przez nas ściągnięty za 700 tys E ? To jest najlepszy przykład dlaczego nie sciagamy Polaków. Zresztą ciezko o Polaka który przyszedł by do nas i na ten moment nie grzał by ławy, a po co nam taki kopacz skoro mamy własnych utalentowanych chłopaków jak Brud czy Burliga?
Odpowiedz cytując