|
nie debilzm, tylko ktoś w pzpn / ekstraklasie s.a. lobbował taki terminarz i tyle.
zawsze liga była na przemian, tzn raz u siebie, raz na wyjeździe. a tutaj nagle takie dziwy..
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
|