saklak1906 napisał(a):

Masz 1.5 banki euro?, to daj kupimy zajebistego grajka, no i pewnie drugie tyle na pobory bo chlop sie ceni.Pewnie menago za 100 tysiakow e by tez zainkasowal nic tylko brac przecie to promocja
Co to na Ciebie 3 mln euro.
Zal.pl
|
W końcu miejmy nadzieje dojdzie do tego, że będzie nas stać na grajków za 3 mln i więcej
