Wyświetl pojedynczy post
virus_nh
Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48689
Stary 22.06.2011, 11:13
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Masz 1.5 banki euro?, to daj kupimy zajebistego grajka, no i pewnie drugie tyle na pobory bo chlop sie ceni.Pewnie menago za 100 tysiakow e by tez zainkasowal nic tylko brac przecie to promocja
Co to na Ciebie 3 mln euro.

Zal.pl

W końcu miejmy nadzieje dojdzie do tego, że będzie nas stać na grajków za 3 mln i więcej
Odpowiedz cytując