|
Troche nie na temat :
"Bojan Krkić ma podpisać z Romą pięcioletni kontrakt, ale przez pierwsze dwa lata Barcelona będzie mogła odkupić zawodnika po ustalonej wcześniej cenie.."
Barcelona podpisala naprawde fajny kontrakt , szkoda że Wisła nie stosuje takich praktyk , np teraz mogłaby sprzedać Mączyńskiego do ŁKSu wiążąc się podobną klauzulą kupna .
|