Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała
Offline
#
10072
22.06.2011, 10:32
Reser
napisał(a):
PS: Piłkarze o 8:30 wylecieli do Holandii, nie ma informacji o nowych na pokładzie. Masowe seppuku czas zacząć!
Wlasnie rzucilem sie z parteru. Nie pomoglo.
Stan oglos wreszcie te transfery
River
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do River
Znajdź inne posty napisane przez River