Czy jestem jedyną osobą na tym forum, która czytała wypowiedź Wojciechowskiego że nie sprzeda Sobiecha do innego klubu polskiej ligi, żeby nie wzmacniać konkurencji? Nie wiem czemu taki temat jest w ogóle poruszany.
Co do polskich piłkarzy. Najgorsza nie jest ich cena ale jakość - są po prostu ciency jak dupa węża. Za 3 razy mniejsze pieniądze sprowadzamy piłkarzy lepszych z zagranicy. Sprowadzenie w tym momencie Polaka, który stanowiłby wzmocnienie zespołu jest praktycznie niemożliwe. Sami jesteśmy sobie częściowo winni tylko udając, że szkolimy młodzież. Teraz jednak nie możemy świadomie się osłabiać tylko po to, żeby nazwiska w składzie swojsko brzmiały.
edit: o, fanfan też to czytał
