|
Tak patrzę na kadrę Polonii i szukam tego ich najmocniejszego składu w polskiej lidze. Ich kadra wcale tak pięknie nie wygląda. Jakby zestawić każdą pozycje to wypadamy dużo korzystniej. Na bramce wiadomo. Remis może być na pozycji środkowego obrońcy (do czasu aż nie podpiszemy z Jovanoviciem) i ich przewaga na lewej obronie. Pomoc mamy silniejszą, a ich atak bez Sobiecha jest w najlepszym dla nich wypadku na naszym poziomie. Może patrzę na to zbyt nieobiektywnie.
|