Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48682
Stary 22.06.2011, 10:22
Sobiech to ciekawy piłkarz i jeden z nielicznych Polaków którzy dobrze rokują na przyszłość ale Wojciechowski wyraźnie mówił że nie sprzeda go do Polskiego klubu ! Nie rozumiecie tego ? Nawet gdyby ktoś z Polski zapłacił mln euro to może sobie tylko pomarzyć o Arturze ! A po drugie jaki jest sens płacić mln euro za napastnika który jest obecnie kontuzjowany i straci początek sezonu zwłaszcza że my potrzebujemy dobrego napastnika w formie już na początek sezonu?
Odpowiedz cytując