|
Sobiech to ciekawy piłkarz i jeden z nielicznych Polaków którzy dobrze rokują na przyszłość ale Wojciechowski wyraźnie mówił że nie sprzeda go do Polskiego klubu ! Nie rozumiecie tego ? Nawet gdyby ktoś z Polski zapłacił mln euro to może sobie tylko pomarzyć o Arturze ! A po drugie jaki jest sens płacić mln euro za napastnika który jest obecnie kontuzjowany i straci początek sezonu zwłaszcza że my potrzebujemy dobrego napastnika w formie już na początek sezonu?
|