Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
virus_nh
Member
Od: 04.2007
Offline
#
48678
22.06.2011, 10:07
Jestem ciekawy jakim oficjalnym budżetem dysponujemy tj. na transfery i na pensje zawodników.
virus_nh
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do virus_nh
Znajdź inne posty napisane przez virus_nh