Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48676
Stary 22.06.2011, 09:55
JW moze i jest nieugiety bo kazdy musi wiedziec kto jest krolem, ale to czlowiek biznesu i zawsze gotow zasiasc do stolu. Chyba Sobiech to nie Kokos i wydaje mi sie ze rozwiazanie jakies sie znajdzie. Zreszta JW dal do zrozumienia za kogo nam by oddal Sobiecha, pewnie nawet doplacajac heh... ale na to niema szans. A moze tak Kilku od nas zamrozic pensje na poziomie 50% a oddamy jak zagraja w 50% spotkaniach sezonu. Jesli tam tak mozna to czemu nie u nas?
Odpowiedz cytując