Raczej nie Traore a jego manager tego chce, pozatym może sobie chcieć bo Lechia jak nie będzie chciala to go nie sprzeda, a już napewno nie do jakiegoś klubu z ekstraklasy. Lechia może sobie zażyczyć każdą sume za niego. ale panowie to tylko plotka żeby coś sie działo

W ostatnim okienku Traore tez już prawie był zawodnikiem Legii

Reser idzmy dalej

dlaczego do Legii? Przeciez skoro uważa się za super hiper mega zawodnika to dlaczego właśnie chce grać w Legii, a nie w druzynie Mistrza Polski?
Jak ja lubie sezon ogórkowy
