Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10069
Stary 22.06.2011, 09:48
Raczej nie Traore a jego manager tego chce, pozatym może sobie chcieć bo Lechia jak nie będzie chciala to go nie sprzeda, a już napewno nie do jakiegoś klubu z ekstraklasy. Lechia może sobie zażyczyć każdą sume za niego. ale panowie to tylko plotka żeby coś sie działo W ostatnim okienku Traore tez już prawie był zawodnikiem Legii
Reser idzmy dalej dlaczego do Legii? Przeciez skoro uważa się za super hiper mega zawodnika to dlaczego właśnie chce grać w Legii, a nie w druzynie Mistrza Polski?
Jak ja lubie sezon ogórkowy
Ostatnio edytowane przez Kociewiak : 22.06.2011 o godz. 10:20.
Odpowiedz cytując