Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10066
Stary 22.06.2011, 09:39
Dajcie spokój z tym Traore...rzeczywiście już lepiej byłoby oddać Gargułę do Polonia i zabrać Sobiecha za małą dopłatą...Zmiennik Genkova w sam raz i do tego Polak. Może Wisła to przemyśli. Albo chociaż wypożyczenie.
Odpowiedz cytując