kreseq napisał(a):

|
Lechia chce za niego sporo kasy.
|
Tu masz racje, no ale jak będzie dalej niepokorny to go Kafarski do rezerw wyśle. Manago zaczął mu mieszać w głowie i to bardziej pewnie jego zachciewajki są. Jeśli go sprzedadzą (nawet teraz) to napewno nie do Polski, ale nie pozostaje nam nic innego jak czekać i zobaczymy czy te doniesienia są prawdą czy jak w wielu przypadkach wyssaną z dziennikarskiego palca bzdurą.
Co do Rasiaka to sam nie wiem co mam o tym myśleć...