Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3114
Stary 22.06.2011, 09:36
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Lechia chce za niego sporo kasy.
Tu masz racje, no ale jak będzie dalej niepokorny to go Kafarski do rezerw wyśle. Manago zaczął mu mieszać w głowie i to bardziej pewnie jego zachciewajki są. Jeśli go sprzedadzą (nawet teraz) to napewno nie do Polski, ale nie pozostaje nam nic innego jak czekać i zobaczymy czy te doniesienia są prawdą czy jak w wielu przypadkach wyssaną z dziennikarskiego palca bzdurą.
Co do Rasiaka to sam nie wiem co mam o tym myśleć...
Ostatnio edytowane przez Kociewiak : 22.06.2011 o godz. 09:51.
Odpowiedz cytując