Wyświetl pojedynczy post
JarekTSW
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 22.06.2011, 09:34
Belzebub napisał(a):Wyświetl post
Węsząc teorie spiskowe...Rok temu ułożyli nam mega cieżką końcówkę..Nie wyszlo, Wisła zdobyła MP..
W tym roku próbują też nas "udupić" i gramy pierw wszystkie mecze trudne na wyjeździe, czy to lepiej czy gorzej to wyjdzie w praniu. Ja bym wolał, żeby było normalnie wymieszane..

Ciekawostka, że jeśli wejdziemy do LM (LE gra chyba w tych samych terminach) to:
3 runda kwaliikacji - 3 dni przed meczem z Polonia na wyjezdzie
1 kolejka LM - lajt, ale w sumie 3 dni po po meczu z Lechem na wyjezdzie
2 kolejka LM - 3 dni przed Legia na wyjezdzie
3 kolejka LM - lajt, ale w sumie 3 dni po meczu z Jagą u siebie
4 kolejka LM - 3 dni przed meczem żydami na wyjezdzie
5 kolejka LM - 3 dni przed meczem z v-mistrzem Śląskiem na wyjezdzie
6 koleja LM - 3 dni przed meczem z Polonią Warszawa u siebie

Heh traktuje to z przymrózeniem oka, ale jednak chyba jest cos na rzeczy, ze wsród tylu meczy trudnych dla nas na wyjezdzie wiekszosc gramy kilka dni po ew. meczach w LM czy LE..
Mamy szeroką kadrę , poradzimy sobie. My nie amica, która miała 14 zawodników do gry na poziomie
Odpowiedz cytując