Wyświetl pojedynczy post
JarekTSW
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48662
Stary 22.06.2011, 09:29
Trzeba poczekać na poprawę szkolenia młodzieży w naszym klubie , boiska treningowe czyli to co Basałaj obiecał jak przychodził. Wtedy dopiero zacznie się w tej kwestii profesionalizm i owoce tego będziemy widzieć za parę lat. Teraz nie ma możliwości kupowania Polaków , bo Polskie kluby żądają sum w wysokości 2 m euro. Lech chciał zimą Pawłowskiego kupić to Zaglebie zaśpiewało 1.5 m euro

A Takie okazje jak Wilk już się chyba nie powtórzy. Polskie kluby po tym transferze starają się w kontraktach znieść klauzule albo ustawić na nie normalnym poziomie
Odpowiedz cytując