CMSNero napisał(a):

i Ci sami Niemcy oraz Francuzi tworzą mniejszość narodowa w swych reprezentacjach
|
No dobra, stwierdzenie "Niemcy" i "Francuzi" było na wyrost, jeśli mamy być dokładni to powiedzmy że chodzi mi o "zawodników wychowanych piłkarsko od A do Z w Niemczech i Francji"...
stalsanok1946 napisał(a):

|
Taki Sobiech wyceniany na 1mln euro, a warty jest z pewnością dwa razy mniej.
|
Nie wiem, może jestem dziwny, może się nie znam, może moje postrzeganie rzeczywistości jest zachwiane, ale nigdy nie zrozumiem, czemu polski dwudziestolatek, któremu tylko kontuzja w końcówce przeszkodziła żeby być najbardziej wartościowym zawodnikiem tej ligi (mimo że grał w przeciętnej drużynie Ekstraklasy), kosztujący 1 mln euro ma być symbolem przepłacenia, ma być wart 500 tys. euro...