Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48659
Stary 22.06.2011, 09:25
CMSNero napisał(a):Wyświetl post
i Ci sami Niemcy oraz Francuzi tworzą mniejszość narodowa w swych reprezentacjach
No dobra, stwierdzenie "Niemcy" i "Francuzi" było na wyrost, jeśli mamy być dokładni to powiedzmy że chodzi mi o "zawodników wychowanych piłkarsko od A do Z w Niemczech i Francji"...

stalsanok1946 napisał(a):Wyświetl post
Taki Sobiech wyceniany na 1mln euro, a warty jest z pewnością dwa razy mniej.
Nie wiem, może jestem dziwny, może się nie znam, może moje postrzeganie rzeczywistości jest zachwiane, ale nigdy nie zrozumiem, czemu polski dwudziestolatek, któremu tylko kontuzja w końcówce przeszkodziła żeby być najbardziej wartościowym zawodnikiem tej ligi (mimo że grał w przeciętnej drużynie Ekstraklasy), kosztujący 1 mln euro ma być symbolem przepłacenia, ma być wart 500 tys. euro...
Odpowiedz cytując