Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3110
Stary 22.06.2011, 09:09
Zaraz chwila moment Rasiak albo do Lechii albo do....Polonii Warszawa niech idzie do drugiego klubu przecież będą się bić o LM
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 22.06.2011 o godz. 09:12.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując