Wyświetl pojedynczy post
virus_nh
Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48653
Stary 22.06.2011, 09:03
Ceny polaków są mocno wyśrubowane i niestety póki to się nie zmieni z punktu ekonomicznego zawsze będą wybierani obcokrajowcy będący na tym samym lub wyższym poziomie sportowym, bo po co przepłacać?


stalsanok1946 napisał(a):Wyświetl post
Mamy 8 polaków za kwotę 16.1mln euro. Teraz pytania brzmią - za tą kwotę budujemy zespół oparty na polakach i nie gwarantujący nam pewności, że awansujemy do LM, czy sprowadzamy obcokrajowców z pewnością którzy zagwarantują nam awans?
Niestety sprowadzenie obcokrajowców nie równa się pewności awansu do LM
Odpowiedz cytując