Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48651
Stary 22.06.2011, 08:55
fanfan napisał(a):Wyświetl post
Ty też wciskasz niezły kit. Nie kupujemy Polaków ponieważ są albo zbyt słabi albo zbyt drodzy .
Jeśli tak jest to przyznajesz mi rację że nie kupujemy Polakówe, a nie dlatego że Wojciechowski zapłacił za Sobiecha 1 mln euro - więc w czym masz problem?

Po prostu nie lubię "dziecinnych uproszczeń" - typu zły Wojciechowski wykupił i już i dlatego w Wiśle nie ma Polaków ktore prezes85 puścił a wielu łyka takie kity.

Taką decyzję podjął Stan i Boguś - kupujemy tych na jakich nas stać a nie Wojciechowski nam zabronił, podkupił itd (czytaj ze zrozumieniem)

Dariook napisał(a):Wyświetl post
To ty czlowieku zejdz lepiej na ziemie bo przez takie skrzywione myslenie robisz krzywde sobie i temu forum. Kazdy post neguje inny post, starzy wyjadacze zawsze maja racje. Nie kupujemy bo nas niestac zeby przebic oferty JW, to on i jego kasa ustawily ceny na poziomie jaki jest niestety nieosiagalny. Interesowalismy sie Sadlokim, Sobiechem, pewnie i Jezem a rowniez Baszczu byl brany pod uwage... a gdzie teraz sa? przez kogo?
Wracajac do tematu to zastanawia na ktora runde sa brane te wzmocnienia. Chyba kazdy w klubie Skonto juz skreslil. A ja jednak wolal bym Wisle w 3 rundzie nierozstawiona, trafic kogos z wielkiej piatki , ograc ich i w 4 byc rozstawionym. Chyba latwiej by bylo pokonac ich w trzeciej rundzie niz w ostatniej czwartej. Ale i tak wydaje sie ze bedzie dobrze, tak jeszcze nigdy niebylo jak jest teraz.
Przeczytaj post rw88 a nie nadymaj się. Moze krzywdę robisz Ty sobie że nie umiesz czytać ze zrozumieniem? I co ma staż do tego na forum?
Nie urządzaj płaczy
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 22.06.2011 o godz. 08:59.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując