Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
crate digger
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Cz. Prądnik | Księżyc
Offline
#
48649
22.06.2011, 08:51
dobrze to wygląda. widać że spójny i powazny projekt, a nie jakieś 'pedałówki' w stylu napisów po chińsku arabsku czy papieży. JUŻ GO LUBIĘ.
TUTAJ SPOTYKAJĄ SIĘ PRAWIE WSZYSTKIE MOJE PASJE
crate digger
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do crate digger
Znajdź inne posty napisane przez crate digger